Zkuste dát česnek na náplast a přiložit ji k tělu, to co se stane je neuvěřitelné

“Všechno je na něco, česnek je na všechno.” O různých skvělých účincích a využitích cibule jsme již psali, nyní se tedy podíváme na česnek. Ne každý však je milovníkem tohoto zdravého zázraku.

Pokud jím jste, máte vyhráno, pokud ne, měli byste se nad tím co nejdříve zamyslet.Pokud na vás začnou lézt nemoci, zkuste se raději obrnit přírodní lékárnou! Vždyť přece, uchrání vás dokonce i před upíry. To znamená, že má opravdu nadpřirozené účinky. Nevěříte?

Odkud pochází? To zcela jisté není, ale pravděpodobně ze Sibiře. Už staletí se používal na podporu imunity, vitality, dokonce i síly. Je známý také jako “ruský penicilin”.

V čem všem vám pomůže?

Například během chřipkového období je česnek věcí, která vám doma opravdu nesmí chybět. Máte ucpaný nos? Stačí se zhluboka nadechnout pachu česneku a nos se vám uvolní možná lépe než díky bájným kapkám z všudypřítomných reklam, které jsou obvykle navíc ještě i zcela návykové. Česnek obecně pomáhá při čištění těla, údajně má i protirakovinné a protinádorové účinky. Pomáhá také při akné – sníží zánět, či dokonce problematická místa úplně vyléčí a hlavně pročistí. Poradí si také s tuky, krevními sraženinami, nepřítelem cholesterolem či krevním tlakem, … Prokrví i mysl a dokonce pomáhá při snižování hladiny cukru v krvi. Bradavice či kuří oka. Každý, už měl tu čest se s nimi blíže seznámit, ví velmi dobře, jaký je problém se jich zbavit. Přípravky z lékárny jsou nejen příliš agresivní, ale hlavně častokrát neúčinné. Zkuste si bradavice potírat česnekem dokud nezmizí, případně je takto šikovně přelepit na noc.

Obrázek 2 z 3